Rychlý kontakt

 

Centrum sociálních služeb Kyjov,

příspěvková organizace města Kyjova

 

adresa:    Třída Palackého 67,

                697 01, Kyjov
:           61392979
č. účtu:    1656090277/0100

email:      info@css-kyjov.cz

Datová schránka   rzkthk4

 

 

TELEFONY:

 Ředitelka:                  518 612 260
                                   603 471 613

Účetní:                       518 389 400

Pracovní doba kanceláří: 

                                 7.00 - 12.00 h

                               13.00 - 15.30 h

          

Pečovatelská služba a

Osobní asistence:  

vedoucí služeb            518 389 401

Provozní doba PS: denně 7.00-20.00 h

Provozní doba OA: nepřetržitě

 

Denní stacionář:               

vedoucí služby             518 389 473

Provozní doba: PO-PÁ  7:00 - 17:00 h

 

Sociálně aktivizační služby

pro rodiny s dětmi:   

sociální pracovnice:     777 472 817

                                      777 754 460

 
Azylový dům

Brandlova 127, Kyjov   

sociální pracovnice:     739 307 583

Provozní doba: nepřetržitě
     

    

 

 
 

Návštěvnost

Celkem návštěv:
167 179
Dnes:
72
Tento týden:
556
Unikátní návštěvníci:
63 074
 

Poděkování

1.6.2020

Děkujeme Patronu dětí a Nadaci Sirius za materiální a potravinovou pomoc pro Viktorku.

 img-20200601-093752-002

 img-20200601-093417-005

 

 

 

březen - květen 2020

Děkujeme všem, kdo jste si na nás vzpomněli v době koronovirové a darovali jste nám kolik nezbytné roušky, štíty a dezinfekce.

MOC SI VAŠÍ POMOCI VÁŽÍME!

 20200427-070426

 

 

 

  

16.12.2019

Moc děkujeme CLIPPY - sponečky, čelenky, sponkovníky 

 

29. dubna 2019

Maminky a děti, které užívají služby SAS RD a Azylový dům děkují firmě NIVEA za sponzorský dar ve formě sluneční kosmetiky. 

 

Jménem rodin, které spolupracují s naší službou bycho chtěli poděkovat firmám: 

 • BALL-DE-SIGN s.r.o. (za interiérové světýlka)
 • Veselé Ponožky (za ponožky)
 • ELIYA GARDEN s.r.o. (za čaje)
 • Mamasvět.cz (za oblečení)
 • Zdravé botičky (také za oblečení)
 • Magaela, (květinové čelenky a doplňky)

Všechny dary byly rozvezeny do potřebných rodin v rámci Kyjovska, nebo potěšily maminky s dětmi v azylovém domě. 

 

KRABICE OD BOT

Je po Vánocích, ale ještě jsme dostatečně nepoděkovali všem těm, kdo do krabic zabalili věci, hračky nebo oblečení pro děti, jejichž rodiče jim je nemohou zakoupit. Děkujeme všem rodinám a dětem z Kyjovska a Hustopečí za neskutečnou solidaritu a pomoc.

Dárečky byly rozdány rodinám s dětmi na Kyjovsku a také dětem v Azylovém domě v Kyjově. Radost z dárků měli všichni! Moc všem děkujeme!

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SNÍDANĚ S PŘÍBĚHEM

Moje kamarádka dostala v adventní době nápad. Uspořádala setkání, na které přišli lidé z jejího okolí nebo známý s různými příběhy. Na třech setkáních jsem si vyslechla trápení a bolest jiných, ale potkala jsem spoustu těch, co chtějí pomáhat. I můj příběh bude mít snad dobrý konec, pomoc přišla rychle a nabídka je více než štědrá. Moc děkuji za štědrost a nabídku do Milotic.

Poděkování patří i těm z Milotic, co přispěli darem dětem z Azylového domu, lidem z ubytovny a second-handu v Kyjově. Věci jsou rozdány a dělají radost a službu obdarovaným.

Musím především poděkovat kamarádce a její dceři za tak úžasnou akci jako byly ,,Snídaně s příběhem!´´ Díky Reny! Díky Terezko! A díky Vám, kteří jste přišli!

 

SPORTOVNÍ CVIČEBNÍ PRVKY

 1819cs-4

V říjnu loňského roku se nám podařilo instalovat venkovní cvičební prvky v jednom vnitrobloku na DPS. Současně jsme mohli zakoupit i hry, které budou sloužit seniorům i zdravotně postiženým lidem z Denního stacionáře a DPS.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem sponzorům, díky nimž jsme mohli tyto věci zakoupit. Děkujeme i zřizovateli tj. městu Kyjovu, který se na této akci podílel a podporoval nás.

Všem děkujeme!

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

JEŽÍŠKOVA VNOUČATA

Jsou chvíle, kdy se snažíme svým blízkým udělat radost ať už dárkem, návštěvou nebo telefonem…. Jsou ale mezi námi lidé, co nikoho nemají nebo jejich příbuzní jsou daleko. I k nám přišli  ,,Ježíškova vnoučata´´ a přinesly dárky babičkám a dědečkům. K dárkům jsme přidali i přáníčka dětí s krásnými kresbami.

Dárečky udělaly radost! Velkou radost i slzy a dojetí.

Děkujeme štědrým dárcům, kteří obdarovali své spoluobčany a vzpomněli si, že ne všichni mají to štěstí, mít rodinu.

Děkujeme Kyjovjáci!

 

5. 11. 2018 

Rodiny, využívající našich služeb děkují nakladatelství Argo za zaslání knih pro děti a dospívající. Náš dík patří také Květinovému studiu EJA za dárky, které budou rozdávat radost. 

 

9. 10. 2018


Maminky z Azylového domu a ze Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi by rády poděkovaly firmě Mamasvet.cz, za oblečení pro děti. 

 

1. 2. 2018


Uživatelky Azylového domu a Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi děkuji společnosti Original Marines CZ jmenovitě paní Pavle Kojanové za sponzorský dar. 

 

 

Vánoce v Azylovém domě Kyjov 2017

Díky štědrým dárcům mohly děti a maminky v Azylovém domě prožít vánoční pohodu radostně a spokojeně. Uživatelkám i jejich dětem dárci dali pocítit štědrost a vlídnost, s kterou pro ně dárky připravili.

 

Tímto bychom chtěli poděkovat všem dárcům, kteří se rozhodli zpříjemnit vánoční čas uživatelkám i jejich dětem v Azylovém domě v Kyjově.

 

Vřelé díky patří:

 • Radiu Jih

 • Římskokatolické farnosti Vacenovice

 • Schole z Milotic

 • Firmě SanecaPharmaceuticals

 • Firmě Mattel

 • Základní škole ze Šardic - žákům a pedagogům z 3. a 5. třídy

 • Firmě Dadka Vracov

 • Šroubárně Kyjov

 • Wiki Kyjov

 • Euronics Kyjov

 • Včelařství Tomáš Polách

 • Paní Zuzaně Pospíšilové a jejím dětem

 • Paní Kmentové a společenství maminek

 • a všem ostatním dárcům, kterým životy druhých nejsou lhostejné

 

Pracovníci Azylového domu Kyjov

20. 12. 2017

Rádi bychom poděkovali společnosti Euronics za poskytnutí a dofinancování elektrického sporáku pro Azylový dům Kyjov. Tento sporák využijí uživatelky Azylového domu, jednak v rámci nácviku vaření, ale také pro svoji vlastní potřebu.

 

19. 12. 2017

Naše poděkování také patří rodičům, třídním učitelkám a žákům 3. a 5. tříd Základní školy T.G. Masaryka ze Šardic za dárky pro děti uživatelek Azylového domu a Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Žáci dětem dárky předali v jídelně CSS, dětem, které se akce zúčastnit nemohly, dárky předaly sociální pracovnice.

18. 12. 2017

Děkujeme paní Michaele Ďurišové, za darování doplňků a dárečků pro naše maminky a děti. Z dárečků se budou těšit jak maminky z Azylového domu Kyjov, tak ze SAS RD na Kyjovsku. 

 

15. 12. 2017

Poděkovat bychom chtěli také paní Sylvii Škerlancové a společnosti Seneca Trade s. r. o., která nám darovala krémy Indulona. Děkujeme jménem uživatelek Azylového domu a SAS RD. 

14. 12. 2017


Opět bychom chtěli poděkovat společnosti Mattel - Fisher Price, hlavně paní Nele Hartlové. Ta zaslala hračky, které využijí děti v Azylovém domě a také děti z rodiny, které využívají služen Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi.  

 

13. 12. 2017


Velký dík patří společnosti Wiky, jmenovitě jednateli společnosti Ing. Petru Rivolovi. Děkujeme za hračky, které potěší nejen děti v Azylovém domě, ale také v některých rodinách na Kyjovsku, kam je rozvezou pracovnice Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. 

 

12. 12. 2017

Jménem uživatelek Azylového domu a SAS RD děkujeme panu Tomášovi Poláchovi, za darování medu. Tento dar maminky v předvánočním čase velice potěšil. 

11. 12. 2017

Velký dík patří společnosti Babytricka.cz s. r. o., ta darovala našim maminkám těhotenské oblečení. To využíjí nejen maminky z Azylového domu, ale i uživatelky SAS RD z Kyjovska. 

 

6. 12. 2017

Za Azylový dům a SAS RD bychom chtěli poděkovat společnosti Floby za sponzorský dar. Tento dar (potřeby pro miminka) využíjí nejen maminky v Azylovém domě, ale také v sociálně slabých rodinách na Kyjovsku. 

5. 12. 2017

Děkujeme paní  Monice Kmentové, která koupila dětem i maminkám balíčky na Mikuláše. Tyto balíčky využijí jak uživatelky Azylového domu, tak SAS RD z Kyjovska. 

28. 11. 2017

Rádi bychom poděkovali společnosti DADKA VRACOV s. r. o., za darování ložního prádla a lůžkovin. Tento dar velice ocení maminky z Azylového domu se svými dětmi.

 

22. 11. 2017

Maminky z Azylového domu Kyjov by chtěly poděkovat dětskému hřišti Sokolíček, jmenovitě paní Antlové. Ta umožnila maminkám a dětem z Azylového domu volný vstup do tohoto zařízení. Děti si odpoledne v Sokolíčku velice užily. 

 

5.6.2017

Děkujeme firmě Candy Plus Sweet Factory s.r.o. Rohatec, za cukrovinky pro děti ke Dnu dětí a na akce pro děti pořádané sociální službou Azylové domy a SAS RD.

 

3. 5. 2017

Tímto bychom chtěli poděkovat vedoucí kina Panorama Kyjov, paní Petře Kyselkové, která poskytla uživatelkám SAS RD a jejich dětem hromadnou slevu na filmové představení. 

 

16. 3. 2017

Rádi bychom poděkovali panu Bc. Mgr. Martinu Krugovi, řediteli Zoologické zahrady Hodonín za to, že v období jarních prázdnin, a to dne 16.3.2017 umožnil volný vstup do areálu uživatelkám Azylového domu, jejich dětem a uživatelům Denního stacionáře. Všichni účastníci si návštěvu ZOO užili.

 

28. 2. 2017

Poděkování patří také společnosti Mattel - Fisher Price, která darovala hračky. Hračky byly také rozděleny nejen mezi děti přímo v Azylovém domě, ale byly také rozvezeny do rodin, které využívají služeb Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi.

 

24. 2. 2017

Rádi bychom poděkovali společnosti Flormar, která nám darovala kosmetiku. Tento rad ocenily nejen maminky z Azylového domu, ale také uživatelé Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi, mezi které jsme kosmetiku rozdělili.