Rychlý kontakt

 

Centrum sociálních služeb Kyjov,

příspěvková organizace města Kyjova

 

adresa:    Třída Palackého 67,

                697 01, Kyjov
:           61392979
č. účtu:    1656090277/0100

email:      info@css-kyjov.cz

Datová schránka   rzkthk4

 

 

TELEFONY:

 Ředitelka:                  518 612 260
                                   603 471 613

Účetní:                       518 389 400

Pracovní doba kanceláří: 

                                 7.00 - 12.00 h

                               13.00 - 15.30 h

          

Pečovatelská služba a

Osobní asistence:  

vedoucí služeb            518 389 401

Provozní doba PS: denně 7.00-20.00 h

Provozní doba OA: nepřetržitě

 

Denní stacionář:               

vedoucí služby             518 389 473

Provozní doba: PO-PÁ  7:00 - 17:00 h

 

Sociálně aktivizační služby

pro rodiny s dětmi:   

sociální pracovnice:     777 472 817

                                      777 754 460

 
Azylový dům

Brandlova 127, Kyjov   

sociální pracovnice:     739 307 583

Provozní doba: nepřetržitě
     

    

 

 
 

Návštěvnost

Celkem návštěv:
187 876
Dnes:
12
Tento týden:
12
Unikátní návštěvníci:
68 514
 

Sociálně aktivizační služby - poděkování

PODĚKOVÁNÍ

Velké poděkování patří firmě Šroubárna Kyjov, spol. s.r.o., která věnovala sponzorský dar ve výši 20.000 Kč. Tento dar bude využit na zakoupení tvořivého materiálu, didaktických pomůcek, konferenčního stolku, stolečku se židličkami pro malé děti, kuchyňské nádobí a hračky pro děti.

 

PODĚKOVÁNÍ

 

Další poděkování patří firmě Knihkupectví Švadlenka. Majitelkou je paní Němcová, která spolu se svou dcerou nezištně podporuje naší službu materiálem, který je využíván na tvořivých dílnách dětí i dospělých.

 

PODĚKOVÁNÍ

 

Poděkování náleží také anonymním dárcům, kteří maminkám poskytují oblečení pro ně i jejich děti, potřeby pro dítě, hračky a další věci.

Děkujeme i za uživatele naší služby.

 

PODĚKOVÁNÍ

Poděkování patří také společnosti LINEA NIVNICE a.s., která darovala 2 kartony džusů Hello pro uživatele služby.

Velké díky!

 

PODĚKOVÁNÍ

Poděkování náleží také organizaci VESELÉ PONOŽKY.CZ, která darovala ponožky pro uživatele služby.

 

PODĚKOVÁNÍ

Tak, jako i v minulém roce velké díky patří všem hodným lidem, kteří nežištně darovali vše potřebné pro matky s dětmi - oblečení, hračky, kočárek, školní pomůcky, sedačky do auta apod.

Všem těmto dobrým lidem děkujeme!

 

PODĚKOVÁNÍ

Velké poděkování patří také společnosti LEVNÉ KNIHY, A.S., která darovala mnoho dětských knih "Tom a Jerry" pro naše uživatele.

Srdečně děkujeme za tuto pomoc!

 

PODĚKOVÁNÍ

Poděkování náleží také WWW.ZAVINOVACKY.EU, která nezištně vytvořila zavinovačky pro matky s dětmi bydlící v Krátkodobém ubytování pro matky s dětmi a ženy v sociální tísni.

I za bydlící moc děkujeme!

 

PODĚKOVÁNÍ

 

Další poděkování náleží p. Gkaitatzi, která věnovala rohovou kuchyňskou lavici a pohovku, včetně jejich dovozu. Děkujeme i za uživatele naší služby.

 

ZVLÁŠTNÍ PODĚKOVÁNÍ

 

Poděkování patří spolupracující organizaci o.s. KROK Kyjov, která pomohla s vybudováním dopadových ploch u nově instalovaných herních prvků v areálu domu na Brandlově ul., místě poskytování naší služby. Výkopové práce byly realizovány prostřednictvím klientů terapeutické komunity, kterým navíc nechyběla dobrá nálada :-)

 

PODĚKOVÁNÍ

 

V letošním roce 2013 srdečně děkujeme jedné anonymní rodině z Kyjova za darování nové velké plastové úložné truhly, dále funkční audio věže, hraček a společenských her pro děti. Opravdu velkým a účelným darem je nábytek do dětského pokoje, kterým jsme vybavili přímo jeden z našich tří pokojů, které jsou určeny pro rodiče samostatně pečujícího o dítě (děti), nacházejícího se v soc. tísni. Veliké díky!  

 

PODĚKOVÁNÍ

 

     Upřímné poděkování patří firmě KNIHKUPECTVÍ VLNA PŘÍZE MARCELA na Masarykově náměstí v Kyjově.

     Její ochotná majitelka paní Němcová společně se svojí laskavou altruistickou dcerou dlouhodobě nezištně podporují aktivity naší služby věnováním materiálu, který je využíván na tvořivých aktivitách dospělých i dětí.

Srdečně děkujeme!

      PODĚKOVÁNÍ

 

     Tak jako v letech minulých, i v roce 2012 se našli lidé, kteří zcela nezištně věnovali obyvatelům našeho domu pro ně již nepotřebné věci – ošacení pro děti i dospělé, hračky a knihy. Velice milým dárkem bylo věnování živého vánočního stromečku.

     Všem těmto hodným lidem mnohokrát děkujeme!

PODĚKOVÁNÍ

 

       Veliké poděkování maminek v našem domě náleží rodině Lipárových ze Svatobořic, která v měsíci srpnu 2011 věnovala k užívání funkční kočárky pro děti a hračky. 

  

UPŘÍMNÉ PODĚKOVÁNÍ

 

patří jedné laskavé rodině ze Bzence, která v měsíci červnu 2010 věnovala našemu domu zcela nezištně funkční elektroniku a domácí elektrospotřebiče. 

Stejně tak děkujeme i dalším anonymním dárcům za potřebné věci, kterými byly: dětské oblečení, kočárek či hračky pro děti.

 

PODĚKOVÁNÍ

 

       Naše velké poděkování patří panu Radkovi Rajsiglovi za jeho zcela nezištnou aktivitu, kterou je tvorba krásné kresby ve společenské místnosti v budově Krátkodobého ubytování pro matky s dětmi a ženy v tísni. Tento veselý a pestrý obraz mile zpříjemňuje čas strávený ve společném prostoru nejen dětem, ale i nám, dospělákům.

www.rais.borec.cz